Co działa na kobiety?

Choć czasy się zmieniają, to jednak ludzka psychika wciąż działa na podobnych zasadach, co tysiące lat temu. Mężczyźni co prawda nie muszą chodzić na polowania w celu zdobycia żywności, ale i tak zależy im na zapewnieniu bliskim wszystkiego, co najlepsze. Tego zresztą oczekują od nich kobiety. Tak jak przed laty wiele z nich najlepiej odnajduje się w roli opiekunki domowego ogniska. Zależy im również na zdrowym, silnym potomstwie. Dlatego szukają mężczyzn atrakcyjnych pod względem wyglądu, co świadczy o stanie zdrowia, ale również dysponujących określonymi cechami charakteru. Połączenie ciekawej osobowości z zadbaną prezencją to także fundamenty skutecznego uwodzenia kobiet.

Przemyślane uwodzenie kobiet

Jeżeli dotychczas na polu uwodzenia kobiet nie odnosiło się spektakularnych sukcesów, warto przemyśleć swoją strategię. Różnego rodzaju podręczniki, a nawet kursy podrywu, mogą się przydać. Wcześniej jednak należałoby uporządkować własne życie. Jeżeli mężczyzna nie ma dobrej, a przynajmniej stałej pracy, to ciężko będzie mu zwrócić uwagę atrakcyjnej kobiety. Pieniądze nie są co prawda w życiu najważniejsze, ale bez nich trudno przetrwać. Poza tym brak zatrudnienia podkopuje wiarę w siebie, a mężczyzna jej pozbawiony nie ma większych szans na uwiedzenie jakiejkolwiek kobiety. Panie instynktownie bowiem ciągną ku przysłowiowym samcom alfa. Mężczyznom silnym i dobrze radzącym sobie w życiu. Tak było w epoce kamienia łupanego, tak jest również i dzisiaj. Uwagi na pewno wart jest również wygląd. Pewne zaniedbania z nim związane zdarzają się praktycznie każdemu. Trzeba jednak przerwać to błędne koło i zatroszczyć się o stylowe ubrania, fryzjera i dobre kosmetyki. Mężczyzna nie musi być wymuskany, powinien jednak o siebie dbać. Nawet jeżeli nie widzi się w tym większego sensu, trzeba to zrobić, jeżeli chce się znaleźć partnerkę.

Kobieta wyjątkowa w oczach mężczyzny

Nawet jeżeli uwodzenie kobiet ma się zakończyć tak zwaną jednonocną przygodą, to w tę jeden wieczór kobieta musi poczuć się wyjątkowa. Tylko wówczas ulegnie męskim zalotom. Mężczyzna powinien przede wszystkim być szarmancki i z uwagą słuchać swojej rozmówczyni. Musi puentować jej słowa, najlepiej gdy wykaże się poczuciem humoru. Z tym ostatnim bywa jednak różnie, ponieważ ludzie różne rzeczy postrzegają za śmieszne. Jeżeli chce się uwieść kobietę, warto dostosować się do jej rytmu w tym zakresie. Z nietrafionego żartu lepiej się wycofać. Nie brnąć w niego nawet wówczas, kiedy samemu autorowi wydaje się nad wyraz komicznym. Aby efekty uwodzenia były jak najlepsze, trzeba pokazać się z jak najlepszej strony, co czasami paradoksalnie wymaga ukrycia pewnych swoich cech. Czy to oszustwo? Nie do końca. Na początku znajomości większość ludzi chce się zaprezentować w możliwie najbardziej pozytywnym świetle. Dopiero w miarę trwania znajomości, obie strony odkrywają się coraz bardziej. Jeżeli uwodzenie przerodzi się w związek, na taką szczerość także przyjdzie czas. A jeżeli zakończy następnego ranka, niewiedza nikomu nie zaszkodzi.

Nie rozpisując się dalej warto wejść na adres http://www.uwodzenie.org/tag/jak-poderwac-dziewczyny gdzie znajduje się dużo artykułów na temat uwodzenia i podrywaniu kobiet.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *