Wady chodzenia do kina

Obecnie kina nie cieszą się już tak dużą popularnością, jak kiedyś. Ludzie wolą spędzać wolny czas w inny sposób. Niestety coraz większa ilość społeczeństwa widzi wady w chodzeniu do kina. Dlaczego się tak dzieje? Co stało się z magią oglądania filmów w nowoczesnych technologiach? Oto kilka powodów, dlaczego kino nie jest już tak popularne jak dawniej.

Filmy są dostępne w internecie

Osoby, które znają się na obsłudze internetu bez trudu znajdą najnowsze produkcje w internecie. Ludzie często wrzucają film w sieć. Materiał jest co prawda szybko blokowany, jednak nieco bardziej sprytne osoby na pewno zdążą obejrzeć film w godzinach nocnych. Jest to oczywiście nieuczciwe, jednak dla niektórych to spora oszczędność na biletach. Najnowsze filmy bardzo często są dostępne już w dniu premiery na stronach internetowych. Niektóre osoby specjalnie przeczekują kilka dni, aż film pojawi się na stronach z filmami, bez konieczności wyczekiwania i obawy, że materiał zostanie usunięty w trakcie oglądania. To sprytne, jednak nie do końca uczciwe. Warto znać konsekwencje takich czynów. Policja zajmuje się ściganiem nieuczciwych osób, które rozpowszechniają materiały bezprawnie w internecie. Grozi za to nawet kilka lat spędzonych w więzieniu. Czy warto?

Drogie bilety

Ten punkt łączy się oczywiście z poprzednim. Wysoka cena biletów skutecznie odstrasza potencjalnych klientów kina. Rodzina, która chce się wybrać z dziećmi na seans, musi zostawić w kinie ponad 100 zł. Nie dla wszystkich rodzin jest to niewielki wydatek. Być może w ciągu najbliższych lat ceny biletów zmaleją. Kina organizują co prawda dni, w których bilety są nieco tańsze. Jest to jednak zazwyczaj środek tygodnia, kiedy ludzie są pochłonięci pracą i nie myślą o wyjściu do kina. Z takich zniżek korzystają najczęściej studenci.

Wiele tytułów i ciekawych produkcji – https://www.kinoman.co/- filmy i seriale za darmo przez cały czas

Brak zniżek dla dorosłych i seniorów

To bardzo dyskryminujące, jednak kina nie wprowadzają specjalnych zniżek dla osób starszych i dorosłych. Na zniżki mogą liczyć jedynie osoby, które się uczą i dzieci. Dodatkowe zniżki mają również nauczyciele, dlatego niektórzy ludzie czują się tym faktem oburzeni. Niestety kina nie przejmują się tym.

Drogie przekąski

W każdym kinie panuje zakaz zabierania ze sobą produktów, które zakupione są poza terenem kina. To odgórna ustawa. Przekąski w kinie są często nawet kilkakrotnie droższe niż w tradycyjnych marketach. To oburza niektóre osoby, ponieważ już same bilety są często drogie.

Brudna sala

Siedzenie w sali, gdzie porozrzucany jest popcorn, nie jest najprzyjemniejszym doznaniem. Rozpraszający ludzie, którzy zapomnieli, że kino to miejsce oglądania filmów, a nie prowadzenia burzliwych rozmów, jest dla niektórych frustrujące. Dodatkowe odgłosy spożywania pokarmu mogą wyprowadzić z równowagi najbardziej cierpliwą i wyrozumiałą osobę. W domowym zaciszu panuje spokój i porządek. Wiele ludzi wykupuje legalnie filmy dostępne w pakietach proponowanych przez dostawców. To o wiele ciekawsze rozwiązanie, jednak oglądanie filmu na małych ekranie nie jest tak przyjemne.

One thought on “Wady chodzenia do kina

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *